top of page

Ķemeru Nacionālais parks, dabas takas, Kaņiera ezers

Tuvumā atrodas Ķemeru nacionālais parks ar vairākām dabas takām: Kaņiera pilskalna dabas taka, turpat blakus atrodas Niedru laipa, Kaņiera ezers un skatu tornis, netālu atrodas Sēravotu dabas taka.

 

www.kemerunacionalaisparks.lv

"Cinevilla"

Ja vēlaties būt liecinieks, kā brīvā dabā top kino, un iejusties gadsimtu senu varoņu tēlos, tad īstā vieta ir kinopilsētiņa "Cinevilla" gleznainajā Kurzemē. 

"Cinevilla" atrodas Tukuma novada, Slampes pagastā. Kinopilsētiņas apmeklējums atgādina iekāpšanu laika mašīnā – tajā paviesojoties, redzēsiet, kāda izskatījās Rīga pirms aptuveni 100 gadiem.

Tur ir baznīca, vēsturiskie tilti, tirgus laukums, ielas bruģis, Daugavmala ar kuģīšiem, tramvajs, militārā tehnika un citi rekvizīti, kas ļauj ielūkoties kinofilmu tapšanas aizkulisēs.

www.cinevilla.lv

Durbes pils

Kaut arī Durbes pils kompleksa apbūve veidojusies kopš 17. gs., pateicoties grāfa fon Mēdema iecerētajām un J. G. Ā. Berlica realizētajām pārbūvēm tā tiek uzskatīta par izcilu Kurzemes klasicisma arhitektūras paraugu.

Durbes pils pirmajā stāvā rekonstruēts vēsturiskais kungu mājas interjers, bet pārējās telpās izvietotas izstādes un ekspozīcijas, kas iepazīstina ar muižu nozīmi mūsdienu Latvijas kultūrvidē un to vēsturiskajām tradīcijām. 

Durbes pils piedāvā arī izstādes, pasākumus, klasiskās mūzikas koncertus un sirsnīgas programmas jaunlaulātajiem. Savukārt atraktīvākai un interesantākai vēstures apguvei muzejs piedāvā īpašas kultūrvēsturiskās vides izglītības programmas "Ceļojums laikā", kur apmeklētāji paši iejūtas vēsturisko personību radītās situācijās: „Piedzīvosim 1905. gadu!” un „Tukuma apriņķa I Dziesmusvētki 1928. gadā”.

http://www.tukumamuzejs.lv/durbes-pils

Līdz jūrai 20 km

Tikai 20 km attālumā no viesu nama atrodas jūra. Kopumā Engures novada jūras krasta līnijas garums ir 56 km. Braucot no ciema uz ciemu var ne tikai izvēlēties sev tīkamāko pludmali, bet arī nogaršot gardas zivis un satikt kādu vietējo zvajnieku. 

http://www.enguresnovads.lv/

"Šlokenbekas muiža"

Smārdes pagasta Milzkalnes ciematā atrodas viens no unikālākajiem un savdabīgākajiem kultūras pieminekļiem Latvijā – Šlokenbekas muiža. Tajā apskatāmi arī ceļu muzeja eksponāti, kā arī iespējams nobaudīt ko gardu Muižas Krodziņā

www.slokenbeka.lv

"Abavas" ģimenes vīna darītava

Degustācijas un dzērienu veikals Abavas ģimenes vīndarītavā

Pavadiet aizraujošu laiku mūsu vīndarītavā! Atbrauciet ciemos, nobaudiet dažādu dzērienus un uzziniet vairāk par to, kā mēs radām svētkus ar Latvijas garšu. Iespējams arī iegādāties pašu ražotos dzērienus mājīgi iekārtotajā veikaliņā, kas atrodas vīna darītavā.

Pieņemam grupas sākot no 6 personām. Tomēr priecāsimies arī par individuālu apmeklējumu.

"Valguma Pasaule"

"Valguma Pasaulē" iespējams pastaigāties baskāju takā, apskatīt dabas gleznas un apmaldīties labirintos. Skaista vieta kur pavadīt laiku tuvāk dabai. 

www.valgumapasaule.lv

"Milzkalns"

Milzkalns piedāvā lielisku atpūtu aktīviem cilvēkiem. Slēpošanas un snowborda trases kā arī bērnu kalniņš, dos iespēju baudīt ziemas priekus gan lieliem, gan maziem. 

www.milzkalns.lv

Please reload

bottom of page